sobota, 21 stycznia 2012

169. wyróżnieniowo


Amanoo uraczyła mnie wyróżnieniem. Dzięki wielkie kulażanko. Miło mnie niezmiernie, ale.. hm.. ciągle zapomina umieścić tego znaczka, o tym, iż za zaproszenia serdecznie dziękuję. Ale jak się ma sklerozę, to się cierpi. hihi
Wyróżnienie wyróżnieniem, ale do tego trza opisać siedem rzeczy o sobie.. hm..

Z „prawd o amanoo” pierwsza i czwarta pasuje do mnie jak ulał, lecz nie będę się powtarzać i własne grzeszki i sekreciki odkryję:

1.    Do szału doprowadza mnie niepoprawność językowa. Gdy słyszę jak ktoś mówi „wziąść”, „poszłem”,   „wogle” to dostaję białej gorączki..
2.    Gdy byłam mała uwielbiałam patrzeć jak kręci się w pralce pranie. Teraz mój syn ma taką samą zabawę i wykrzykuje głośno jaka cześć garderoby zatrzymała się przy szybce :D
3.    Zawsze kiedy mam obejrzeć ekranizację jakiejś książki to najpierw staram się przeczytać a dopiero potem obejrzeć daną historię. Odwrotnie jakoś mi nie pasuje.. (Jutro idę na ‘Dziewczynę z tatuażem’ na podstawie tomu ‘Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet’. Cegła przeczytana kilkanaście miesięcy temu. Super! :D)
4.    Baaaardzo lubię szpinak, brukselkę, czosnek i inne takie dania, które większość ludzi uważa za paskudne. Obrzydzeniem napawają mnie natomiast buraczki, bleee! :D
5.    Zdarza mi się paść wieczorem bez zmywania makijażu.. (ups..) poranki w lustrze mnie przerażają...
6.    Najgorszym z obowiązków domowych jest dla mnie.. prasowanie.
7.    Popadam w skrajności. Często. Zbyt często. Wszelkie. Tu mogłoby nastąpić mnóstwo podpunktów, ale nie trzeba więc.. na tym zakończę ;)

Jeszcze kogoś trzeba wyróżnić.. Tyle cudnych blogów oglądam. Tyle osób już podobne wyróżnienie dostało. Sama nie wiem.. Moja lista blogów jest.. po prawej na dole ;) Czujcie się wszyscy odznaczeni :) jeśli ktoś ma ochotę, to niech napisze coś o sobie.

Dziś robótki żadnej nie będzie. A co. Nadal się robią. Olbrzymy.

4 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. dzięki :)
   jesteś u mnie w liście blogów, więc... czuj się wyróżniona i zapraszam do wywnętrzania się ;)

   Usuń
 2. Daj nagrodę, to jeszcze nosem kręci. No co za ludzie! ;P

  OdpowiedzUsuń