sobota, 29 stycznia 2011

70.

Skusiłam się na reklamowaną w tv serię. Znaczy na pierwszy numer.

 Sama nie wiem co o tym sądzić. Niby fajne, ale.. Jakby się chciało kupić całość to z 1500 zł wyjdzie.. Więc lepiej chyba kupić sobie jakieś fajne książki i włóczki jakie się chce, a nie te małe moteczki na 'super pled' dołączone do numeru. Może jeszcze drugi numer za 10 zł kupię, ale kolejne po 15 to już chyba sobie daruję. Z moteczków na pewno pledu nie będzie. Może jakieś maskotki nowe zrobię? :)

***

Spotkałam się dziś z kuzynką. Dostała zamówione i obiecane dawno kolczyki-kwiatki czerwone i zakładkę "taką jak masz swoją czerwoną tylko w innym kolorze". Wyszła taka:

  
Dołączyłam do tego TE podkładki pod kubek. Dla kuzynki i jej mamy. Czyli ciotki ;)

3 komentarze:

 1. Też tak sobie pomyślałam, że ta gazetka, to naciągana... W necie wzorów do wyboru, a włóczki, to lepsze można w pasmanterii kupić... :)

  Frywolitki świetne!

  OdpowiedzUsuń
 2. zastanawiałam się nad tą gazetką również :) jednak zapomniałam kompletnie... jestem podobnego zdania, że lepiej jakąś fajną książkę kupić...
  Frywolitki wychodzą pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Znowu śliczności pokazujesz, piękne są:))) Serii o robieniu na drutach nie oglądałam więc nie powinnam się wypowiadać, ale również myślę że jekaś ksiązka z wzorami wyjdzie taniej , pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń